Ana Sayfa / iflas Erteleme / Zambak Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti., Filiz Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti., Y-Y İç ve Dış Tic. İnş. San. Ltd. Şti. Konkordato Süresi 2 ay uzatılmıştır.

Zambak Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti., Filiz Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti., Y-Y İç ve Dış Tic. İnş. San. Ltd. Şti. Konkordato Süresi 2 ay uzatılmıştır.

Zambak Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti., Filiz Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti., Y-Y İç ve Dış Tic. İnş. San. Ltd. Şti. Konkordato Süresi 2 ay uzatılmıştır.

T.C. GAZİANTEP 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN
ESAS NO : 2018/1180 Esas

a) Gaziantep Ticaret Sicil Müdürlüğünün 29515 sicil numarası ile kayıtlı Zambak Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti.

b) Gaziantep Ticaret Sicil Müdürlüğünün 17753 sicil numarası ile kayıtlı Filiz Plastik Naylon Torba ve Plastik Ayakkabı San. Ve Tic. Ltd. Şti.

c) Gaziantep Ticaret Sicil Müdürlüğünün 35244 sicil numarası ile kayıtlı Y-Y İç ve Dış Tic. İnş. San. Ltd. Şti.

d) Yalçın Boyhüyük ve Yavuz Bozhüyük

hakkındaki 02.10.2018 tarihli tensip zaptı ile verilen ve 02.01.2019 tarihinde son bulacak olan geçici mühlet kararının, 02.01.2019 tarihinden başlamak üzere 2 AY SÜRE İLE UZATILMASINA

f-Daha önce verilen tedbirlerin aynen devamına

g-Daha önce görevlendirilen geçici komiserler olan İcra ve İflas Hukukçusu Dr. Öğretim Üyesi Hakan Albayrak,Dr. Erkan Alsu, Yeminli SMM Muzaffer Bayazıt ‘ın görevlerine devam etmesine,

Alacaklıların, ilândan itibaren yedi günlük kesin süre içinde dilekçeyle itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hâl bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususları ilan olunur. 27/12/2018

FİRMA İLE İLGİLİ ÖNCEKİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ …

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!