Ana Sayfa / iflas Erteleme / Şeker Çevre Danışmanlığı Enerji ve Özel Sağlık hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Konkordato Talep Etti.

Şeker Çevre Danışmanlığı Enerji ve Özel Sağlık hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Konkordato Talep Etti.

Şeker Çevre Danışmanlığı Enerji ve Özel Sağlık hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Konkordato Talep Etti.

T.C ANTALYA  1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ’NDEN
ESAS NO: 2018/810 Esas

Davacı Şeker Çevre Danışmanlığı Enerji ve Özel Sağlık hizmetleri San. Ve Tic.Ltd.Şti. tarafından açılan konkordato davasının duruşması05/03/2019 günü saat 14,30’a bırakılmıştır.

06.12.2018 günlü tensip kararı ile davacı Şeker Çevre Danışmanlığı Enerji ve Özel Sağlık Hizmetleri San. Ve Tic.Ltd.Şti. hakkında 06/12.2018 gününden itibaren 3 ay süreyle geçici mühlet kararı verilerek davacıların İİK.297. Maddesinin 2. Fıkrasındaki haller dahil olmak üzere mal varlıklarının muhafazası için tüm tedbirlerin alınmasına,

Geçici Konkordato Komiseri olarak S.M.Mali Müşavir Şengül Gündoğdu’nun atanmasına karar verildiğinden, alacaklıların ilandan itibaren 7 günlük süre içerisinde mahkememiz dosyasına itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal olmadığını delilleri ile birlikte ileri sürerek bu çerçevede konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususu ilan olunur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!