Ana Sayfa / iflas Erteleme / SED YOL İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO 1 YIL KESİN MÜHLET KARARI ALMIŞTIR.

SED YOL İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO 1 YIL KESİN MÜHLET KARARI ALMIŞTIR.

SED YOL İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO 1 YIL KESİN MÜHLET KARARI ALMIŞTIR.

T.C. BURSA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN
ESAS NO : 2018/908 Esas

Davacı SED YOL İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ‘nin mahkememizde görülmekte olan Konkordato davası nedeniyle;

a) Bursa Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 95077 sicil numarasında kayıtlı davacı SED YOL İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ hakkında 27/11/2018 tarihinden başlamak üzere 1 yıl süre ile kesin mühlet verilmiştir.

b) Davacı şirketin İİK’nın 297.maddesinin 2.fıkrasındaki haller de dahil olmak üzere, malvarlıklarının muhafazası için tüm tedbirlerin alınması uygun görülmüş, 29/06/2018 tarihli tensip ara kararları ile verilen tedbirlerin kesin mühlet süresi içerisinde aynen devamına karar verilmiştir.

c) Kesin mühlet içinde üç kişilik geçici komiser heyetinin görev yapması uygun bulunmuş, SMM SAVAŞ ALTAN, hukukçu komiser OKAN DURSUN ve işletmeci komiser SÜLEYMAN CESUR komiser olarak atanmıştır.

d) -İİK’nın 304/1 nci maddesi uyarınca dosya komiser heyeti tarafından rapor hazırlanarak mahkememize tevdi edildikten sonra yeni duruşma gününün belirlenerek ayrıca ilan edilecektir.
İlanen duyurulur.27/11/2018

FİRMA İLE İLGİLİ ÖNCEKİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ …

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!