Ana Sayfa / iflas Erteleme / Royal Cam Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konkordato Talep Etti.

Royal Cam Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konkordato Talep Etti.

Royal Cam Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konkordato Talep Etti.

ANKARA 3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİNDEN
ESAS NO: 2018/908

Ankara Ticaret Sicilinin 371290 sırasına kayıtlı, Hasanoğlan Bahçelievler Mah. Darderesi Sok. No: 8 Elmadağ /ANKARA Adresinde Faaliyet gösteren davacı Royal Cam Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi vekili Avukat Soner Aslan İ.İ.K. Madde 285 ve devamı maddeleri uyarınca Konkordato ve yine İ.İ.K. ve Yargıtay kararları uyarınca borçlarının yeniden yapılandırılması projesi olan konkordato ön projesinin uygulanabilmesi içinİ.İ.K. 287. Madde hükmüne göre geçici mehil talebinde bulunmuştur.

Mahkememizin 19/12/2018 gün ve 2018/908 Esas sayılı kararı ile talep kabul edilerek, 7101 Sayılı Kanunun ile değişik 2004 sayılı Kanunun 287 Madde 1. Fıkra hükmüne göre davacı Royal Cam Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin isteminin kabulü ile bu günden (19/12/2018) itibaren 3 ay süreyle GEÇİCİ MÜHLET verilmesine, aynı kanunun 297. Maddesinin ikinci fıkrasındaki haller dahil olmak üzere borçlunun mal varlığının muhafazası tedbir kararlarına hükmedilmiş,

7101 sayılı Kanun ile değişik 2004 sayılı Kanunun 287. Madde 3. Fıkrası gereğince, Bankacılık ve Finas uzmanı Aslıhan Seyhan ile Hukukçu Ali Çelik Kaya’nın Konkordato Geçici Komiserleri olarak atanmalarına, Geçici Mühlet Kararının Ticaret Sicil Gazetesinde ve Basın ve İlan Kurumunun Resmi İlan Portalında derhal ilan edilmesine karar verilmiş olmakla; belirtilen bu karar ve hususlar ile birlikte, aynı Kanun 288. Madde 3. Fıkrası gereğince alacaklıların yedi günlük kesin süre içinde dilekçeyle itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususları İLAN OLUNUR.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!