Ana Sayfa / iflas Erteleme / ONUR ÖZÇİÇEK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile ONR MÜHENDİSLİK HİDROLİK PNÖMATİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO TALEP ETTİ.

ONUR ÖZÇİÇEK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile ONR MÜHENDİSLİK HİDROLİK PNÖMATİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO TALEP ETTİ.

ONUR ÖZÇİÇEK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile ONR MÜHENDİSLİK HİDROLİK PNÖMATİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO TALEP ETTİ.

T.C. DÜZCE 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ (ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Sayı : 2018/72 Esas

Davacı , ONUR ÖZÇİÇEK 2- ONUR ÖZÇİÇEK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile ONR MÜHENDİSLİK HİDROLİK PNÖMATİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ‘nin mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle;

Kültür Mah. Eski Sanayi Çarşısı Stadyum Sok. No:75 Merkez/Düzce adresinde faaliyet gösteren , 8564 Ticaret Sicil Numaralı , ONR MÜHENDİSLİK HİDROLİK PNÖMATİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Taşköprü Köyü, Merkez Mevkii D 100 Karayolu Cad. No: 768/ Merkez/Düzce, adresinde faaliyet gösteren 10313 Ticaret Sicl numaralı ONUR ÖZÇİÇEK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. No:25 İç Kapı No:7Düzce Merkez/ DÜZCE adresinde faaliyet gösteren ONUR ÖZÇİÇEK tarafından talep edilen konkordatodavasında mahkememizce 04/01/2019 tarihinde 3 aylık geçici mühlet kararı verilmiş olup, konkordato geçici komiseri olarak Hukukçu Av.Ferhan ARIKAN, Makina Mühendisi Doç. Dr. Çenk Çelik veSerbest Muhasebeci Mali Müşavir Kudret TAŞ atanmıştır.

Duruşmanın 29/03/2019 günü saat 10.00’de yapılacağı, alacaklıların mehil talebine iş bu ilanın gazetede ilan tarihinden itibaren 7 gün içerisinde itiraz edebilecekleri, konkordato mühleti verilmesini gerektirecek bir hal bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288.maddesi hükmünce ilan olunur.04/01/2019

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!