Ana Sayfa / iflas Erteleme / HALI PARK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ 2 AY UZATILMIŞTIR.

HALI PARK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ 2 AY UZATILMIŞTIR.

HALI PARK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ 2 AY UZATILMIŞTIR.

ANKARA 3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİNDEN
ESAS NO: 2018/711

Ankara Ticaret Sicilinin 297523 sırasında kayıtlı, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (9km) No: 278-278/A Yenimahalle/ANKARA faaliyet gösteren Davacı HALI PARK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ vekili Avukat Serdar Duruk İ.İ.K. Madde 285 ve devamı maddeleri uyarınca Konkordato ve yine İ.İ.K. ve Yargıtay kararları uyarınca borçlarının yeniden yapılandırılması projesi olan konkordato ön projesinin uygulanabilmesi için İ.İ. K. 287. Madde hükmüne göre geçici mehil talebinde bulunmuştur. Mahkememizin 01/10/2018 tarihli 2018/711 Esas sayılı kararı ile 3 ay süreyle geçici mühlet karar verilmiştir.

Geçici Konkordato komiseri Haldun Güler’in 21/12/2018 tarihli geçici mühletin uzatılması talebi üzerine Mahkememizin 28/12/2018 tarihli ara kararı ile konkordato geçici mühlet kararının 01/01/2019 tarihinden itibaren 2 AY SÜREYLE uzatılmasına, Geçici Mühlet Kararının Ticaret Sicil Gazetesinde ve Basın ve İlan Kurumunun Resmi İlan Portalında derhal ilan edilmesine karar verilmiş olmakla; Belirtilen bu karar ve hususlar ile birlikte, aynı Kanun 288. Madde 3. Fıkrası gereğince,alacaklıların yedi günlük kesin süre içinde dilekçeyle itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususları İLAN OLUNUR.

FİRMA İLE İLGİLİ ÖNCEKİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ …

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!