Ana Sayfa / iflas Erteleme / ÇELMAK YAPI ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO TALEP ETTİ.

ÇELMAK YAPI ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO TALEP ETTİ.

ÇELMAK YAPI ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONKORDATO TALEP ETTİ.

T.C.  BALIKESİR 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NDEN (ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
ESAS NO : 2018/361 Esas

Konkordato
konkordato isteyen firmalar

T.C. Balıkesir 2. AsliyeHukuk Mahkemesi’nin (Ticaret Mahkemesi Sıfatı ile) 2018/361-Esas sayılı dava dosyasında “ÇELMAK YAPI ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” ne mahkemece 10/10/2018 tarihinden itibaren 3 ay süreyle geçici mühlet verilmiş olup, geçici konkordato komiseri olarak olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Erden Köybaşı ile Hukukçu Av. Murat Somuncuoğlu görevlendirilmiştir.

2004 sayılı İİK’nun 299.maddesi gereğince ve 288.madde uyarınca, konkordato geçici mühleti alan “ÇELMAK YAPI ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” den alacağı bulunan alacaklıların, konkordato geçici komiserliğimiz adına ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde  ZEYNEP TAVŞAN ‘a alacak tutarını ve alacak tutarına esas alınan tarihi belirtir şekilde yazılı olarak, komiserlikçe görevlendirilen kişiye tutturulan evrak kayıt defterinden gelen evrak kayıt numarası alarak alacaklarını bildirmeleri, alacaklarını bildirmeyen alacaklıların, borçlunun bilançosunda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ihtarı, İLAN olunur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlginizi Çekebilir

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR.

ANTAKYA ALKANLAR YAPI İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KONKORDATO SÜRESİ UZATILMIŞTIR. T.C. HATAY 4. …

error: Content is protected !!